Kurtköy Su Tesisatçısı 80₺ & Acil 7/24 Tesisat Servisi

Kurtköy Su Tesisatçısı

Kurtköy semtinin daimi su tesisatçısı en güvenilir servis firmasıyız. Kurtköy su tesisatçısı ihtiyacınız varsa günün her saatinde tesisatçı numarası 0532 015 06 02 ile ulaşabilirsiniz. Hazır teknolojik ekipmanlar ile donanımlı tesisatçı araç ve uzman birimlerimiz her an sizlere ulaşmaktadır. Kurtköy su tesisatçısı, arızaları ve kullanıma bağlı tıkanmalar gibi sorunlarınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tesisatçı olarak profesyonel ve kurumsal hizmet veren ray tesisat ile anlaşabilir, arızaları kalıcı olarak giderebilirsiniz. İşi bilmeyen ustalar tarafından yapılan müdahaleler sonucunda arızaların tekrar etmesi oldukça muhtemel ve olasıdır. Tesisat sisteminiz yeni olduğu halde tıkanıklık, su kaçağı gibi sorunlar yaşıyorsanız muhtemelen inşaat aşamasında hatalı tesisat işçiliğinden kaynaklı olabilmektedir. Ray tesisat olarak sadece uzman tesisatçı hizmetleri verilerek tüm işlemleri garantili olarak yapıyoruz.

Kurtköy Tesisatçı

Garantili çözümler ile Kurtköy Tesisatçı olarak sizlere en yakın tesisat firması oalrak hizmet veriyoruz. Tesisatlarınızda olabilecek tüm arızalar için uzman çözüm seçenekleri ile Ray tesisat ekiplerini arayabilir ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Ev, işyerleri, mağazalar, depolar, fabrikalar, okullar ve kamu binalarında tesisat onarım hizmetleri vermekteyiz. Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, demir boru tamiri, tıkanıklık açma, klozet açma, lavabo açma, gider tıkanması, sıhhi tesisat tıkanması gibi Kurtköy tesisatçısı hizmetlerini yerine getiriyoruz.

Tesisatçı talepleriniz için aynı gün adrese gelerek tüm işlerimizi garantili olarak yapıyoruz.

 • Su Kaçağı Tamiri
 • Lavabo Açılışı
 • Rezervuar tamiri
 • Petek Temizleme
 • Tıkanıklık Açma
 • Mutfak Drenaj Açma
 • Tuvalet Bataryası Tamiri
 • Sıhhi Tesisat tamiri
 • Küvet Drenaj Tıkanması
 • Tesisat Boru Açılması
 • Tuvalet Sifonu Onarımı
 • Musluk Batarya Tamiri
 • Su Sızıntısı Bulma

Ray tesisat tamir & bakım işlerinde uzman kadrosu ile uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel bir firmadan destek alarak süreci en iyi şekilde yönetebilir, evinizi hafriyat atıkları ile doldurmadan tamir işlemi yapılır.

Kurtköy Tesisatçı

Kurtköy Su Kaçağı Tespiti

Ray tesisat profesyonel çözüm merkezi, tüm tesisat arızaları için size doğru çözümleri sunar ve arızanın tekrar etmemesi için önlemler alır. Tesisat sızıntısı şikayetleri arasında üst kattan su akıyor, Üst daireden su geliyor, Tuvaletten alt kata su geliyor, Parkeler kabarıyor, duvarlar şişiyor, Duvarlar ve tavan sararıyor gibi şikayetleriniz olabilir. 30 yılı aşkın süredir tecrübeli ekipleri ile Pendik tesisatçı hizmetlerini bütün mahallelerde yakın konumda ekipler bulundurarak garantili tesisat tamiri yapıyoruz.

Beton yapılardaki su kaçaklarının tespiti için termal kamera cihazları ile sapma olmadan tespit yapmaktayız. Raytesisat.com iletişim kanallarından bize ulaşarak su kaçağı tespit hizmeti alabilirsiniz. Yaşadığınız dairenin tavanında su damlaları, duvarda lekelenme, kararma, nem, boya soyulması gibi sorunlarınız varsa su sızıntısına maruz kalmış olabilirsiniz. Ray tesisat %100 noktasal çözümler ile su kaçağını tespit eder.

Kurtköy Su Kaçağı Tespiti

Kurtköy Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemleri tamamen uzman kişilerden yapılmalı ve giderlere, tesisat borularına zarar oluşturmadan bitirilmelidir. Uzmanlığı olmayan kişilerin yapacağı hatalı işlemler sonucunda oldukça büyük problemlere yol açabilir. Tıkanıklık açma için kullanılan yöntemler o an çözülmüş gibi gözüksede borulardaki basınca bağlı deformasyon bir kaç gün içerisinde su kaçağı oluştuğunu tespit edebilirsiniz.

Kurtköy tıkanıklık açma işlemlerinde sadece uzman birimler ile çalışarak arızaların kalıcı ve garantili olarak giderilmesini hedefliyoruz. Termal kameralı cihazlar ile yerinde tespitler uyguluyor ve %100 kusursuz işlemler uyguluyoruz. Tıkanıklık yaşanabilecek lavabo, klozet, küvet, pis/temiz su giderleri, sıhhi tesisat boruları gibi tüm alanlardaki sorunlara hızlı çözümler kolaylıkla bulunabilir. Ray tesisata ulaşarak randevu alabilir ve hemen işlemlere başlanması sağlanabilir.

Kurtköy Tesisatçı Numarası

Kurtköy mahallesinde bulunan sabit ekiplerimizin kişisel beceresi oldukça yüksek olup tüm tesisatçılık işlerini yerine getirebilmektedir. Kurtköy tesisatçı numarası 0532 015 06 02 ile bizi aramanız ve destek istediğinizi bildirmeniz yeterli. Ekibimiz bir kaç dakika içerisinde adresinize gelip tesisat sorunlarına müdahale edecektir. Kurtköy tesisatçısını hemen her saat arayabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Kaçak tespiti, tıkanıklık açma, sıhhi tesisat onarımları gibi her türlü tesisat sorunu kamera cihazları ile hiçbir tesisat sorunu bozulmadan gerçekleştirilir.

Dairenizin veya iş yerinizin sıhhi tesisat işlerinde ray tesisat montaj ekibine ulaşabilir, kaliteli hizmet alabilirsiniz. Küçük bir müdahale, eğer yanlışsa size daha pahalıya mal olabilir ve maliyetinizi artırabilir. Kurtköy tesisatçı hizmeti oldukça fazla uzmanlık gerektiren ve yeterlilik belgesi ile hizmet verilmesi gereken bir iştir. Kaliteli ve güvenilir tesisatçı hizmeti istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz.

tesisatçı

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Beykoz Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamiri 70₺ Servis Ücreti
Next reading
Emirgan Su Tesisatçısı & 50 Tl Servis Ücreti & Ray Tesisat