Göztepe Su Tesisatçısı & 7/24 75TL Tesisat Tamir Servisi

Göztepe Su Tesisatçısı

Tesisat ve su kaçağı sorunlarıda Ray tesisat hemen çözüm üretir. Göztepe su tesisatçısı tüm arıza ve tamir ihtiyacınız olduğunda tam donanımlı araçlarımız ile adresinize gelerek hemen işlem yapıyoruz. Tüm su tesisatçısı işlemlerini garantili olarak yapmaktayız. Ray tesisat profesyonel çözüm ekibi tarafından alabileceğiniz hizmetler arasında banyo montajı, küvet tıkanması veya su kaçağı, gizli boru su kaçağı, kombi temizliği, çatı tesisat arızası, kazan dairesi, lavabo, klozet tamiri gibi tüm işlemler yer almaktadır.

Ray tesisat profesyonel çözüm merkezi İstanbul merkezli olup, tüm ilçe ve ilçelerde hazır ekipleri bulunmakta olup, kısa sürede hizmet verilebilmektedir. Garantili hizmet verecek tesisatçı için bizlere ulaşabilirsiniz. Tesisat borularındaki arızalara kısa sürede müdahale edilmezse tıkanma gibi durumlar su kaçaklarına dönüşebilir.  Her gün sahada olan ekiplerimiz tüm teknik donanıma sahip oldukları için arıza için adresinize geldiklerinde hızlı tesisatçı çözümleri sunmaktadır.

Göztepe Tesisatçı

Tesisat tıkanma açma, tesisat su kaçağı bulma, duvarda açılan delikler veya fayanslara yapılacak müdahale sonrasında ekibimizde bulunan usta kişilerce eski haline getirilir. Tüm tesisat işleri tek çatı altında toplanabilir ve adresinizde yapılacak tüm işlemler için firmalardan destek alabilirsiniz. Ray tesisat şirketi olarak adresinize gelecek olan Göztepe tesisatçı ekiplerimiz müdahale edilen duvar ve fayansları eski haline getirerek temiz bir alan bırakmaktadır.

Acil olarak giderilmeyen tesisat arızaları her geçen sürede maliyeti ve işçiliği arttırmaktadır. Göztepe su tesisatçısı olarak, sıhhi tesisat onarımları için banyo tesisatı, teras tesisatı, mutfak tesisatı, çatı tesisatı, bodrum tesisatı, depo tesisatı ve duvar içi gizli tesisat boruları gibi temiz su veya tahliye borularına müdahale edebiliyoruz.

Göztepe Kamerayla Su Kaçağı Bulma

30 yılı aşkın süredir bu sektörde faaliyet gösteren Ray tesisat şirketi ile çalışabilir ve garantili sonuçlar alabilirsiniz. Kameralı su kaçağı tespit cihazları, duvarın arkasındaki sızıntıları dakikalar içinde tespit eder ve bize yol gösterir. Eski usul rastgele kırılan duvarlar, zeminler veya tavanlar evinizi hafriyat artıkları ile doldurur ve küçük bir sıhhi tesisat su kaçağı için evinizin şantiyeye dönmemesi için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Tıkanıklığın kalıcı olarak çözülebilmesi için öncelikle tesisat tıkanıklığı doğru ve net bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Tüm sıhhi tesisat su kaçaklarını uygun fiyat, kalite ve orijinal malzeme ve en önemlisi garantili işçilik ile en doğru şekilde çözüyoruz. Binalar ister eski ister yeni olsun, su kaçağı müdahalesi yapılır. Eski yapılarda sıklıkla karşılaştığımız bu durum, hatalı işçilik nedeniyle yeni yapılarda da karşımıza çıkabilmektedir. Göztepe su tesisatçısı olarak hiç bir duvarı kırmadan noktasal müdahaleler ile su kaçağı bulma hizmeti verilir.

Göztepe Kamerayla Su Kaçağı Bulma

 

 

Göztepe Tıkanıklık Açma

Ray tesisat olarak tıkanıklık açma hizmeti esnasında tespit işlemi noktasal olarak yapılır ve sonrasında uzman ekibimiz tıkanma açma işlemlerini gerçekleştirir. Hiç bir duvara zarar vermeden tesisat sorunlarını ortadan kaldırmak için Göztepe su tesisatçısı olarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tesisatınızdaki arızaları gidermek ve bu işlem için garanti almak istiyorsanız hemen firmamızı arayarak tesisatçı arayabilirsiniz. Her sıhhi tesisat sorunu ile ilgilenilmeli ve yetkili firmalardan destek alınarak sorun çözülmelidir.

Tıkanıklık olup olmadığını nasıl anlarız? lavabonun taşması, sifonun boşalmaması, küvetteki suyun boşalmaması, parke şişmesi, duvarların şişmesi, musluktan su akması gibi birçok durumda tesisat tıkanıklığı ile karşı karşıya kaldığınız kesindir. Tesisatlar da oluşabilecek tıkanıklık bir çok açıdan sizleri zor duruma sokabilir. Göztepe tıkanıklık açma hizmetini hızlı ve ivedi olarak çözebilecek bir tesisatçı ile çalışmanız gerekmektedir.

 

 

tesisatçı

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Tıkalı Banyo Gideri Doğal Yollar İle Nasıl Açılır? 7 Tavsiye
Next reading
Sarıyer Su Tesisatçısı – Tesisat Tamir Servis Ücreti 70TL