Pendik Su Tesisatçısı

Pendik Su Tesisatçısı

Hızlı, güvenilir ve işini doğru yapan ray tesisattan hizmet alabilirsiniz. Pendik su tesisatçısı olarak aynı gün adresinize gelerek tüm teknik problemleri ortadan kaldırıyoruz. Su kaçağı, tıkanıklık açma, tesisat tamiri gibi işlerinizi kusursuz olarak ortadan kaldırıyor ve tüm işlerimizi garantili olarak yapıyoruz. Ray tesisat İstanbul ilçelerinde aktif olarak hizmet veren tesisat çözüm merkezi olarak sizlere dakikalar içerisinde mağduriyet yaşamamanız adına hızlı işlem sağlıyoruz.

Ray tesisat olarak su tesisatı arıza ve tamiri, çeşme tamiri, sıhhi tesisat değiştirme, lavabo tamir ve montajı, sıhhi tesisat temizliği, tıkanıklık açma işlerinizi yapıyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışan şirketimiz teknolojinin getirdiği en iyi imkanlar ile kısa sürede arızalara çözüm sağlayarak sizlere temiz bir ortam bırakıyoruz. Ayrıca gider açma, klozet tıkanıklık açma, rezervuar tamiri, pis su gideri kırılmadan açma işlemlerini su tesisatçısı olarak yapıyoruz.

Pendik Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemi dikkatle yapılması ve yanlış uygulamalar sonucunda su kaçağına çevireceği unutulmamalıdır. İşini uzman bir ekip ile yapan ray tesisat ekibi Pendik su tesisatçısı hizmetini yerine getirirken tüm duvarda delik açma, tıkanıklık açma ve açılan noktanın kapatılmasına kadar kendi bünyemizde olan usta teknisyen kişiler ile yerine getiriyoruz. Profesyonel bir ekip ile çalışmak için bizden destek alabilir ve tüm tesisatlar da oluşacak tıkanıklık için çözüm sağlayabiliriz.

Tıkanıklık olan noktanın bulunması duvar arkasından oldukça zor olmaktadır. Bunun için kullandığımız teknolojik bir çok cihazımız olmakta ve gider borusundan gönderilerek tam nokta tespit edilir. Gider borusu neden tıkanır? Gidere atılan yabancı cisimler özellikle ıslak mendiller su da çözümlenmediği için genellikle dirsek bölümlerinde takılır ve arkasından gelen atıklarda birikerek tıkanmaya sebep olabilir. Gerek basınç gerek noktasal delikler açılarak tıkanıklığa müdahale edilerek açma işlemi yapılır.

Pendik Su Tesisatçısı

Pendik Su Tesisatı Tamiri

Pendik ilçesin de sıhhi tesisat desteği ihtiyaçlarınız olduğunda ray tesisat olarak bize ulaşabilir ve tüm tesisat tamiri işlerinizi yaptırabilirsiniz. Su tesisatı için İstanbul da tüm ilçe ve mahallelerde ray tesisat olarak sizlere destek verilmektedir. Basınçtan yada yıpranmadan, paslanmadan gibi oluşacak tüm Pendik tesisat tamiri ihtiyaçlarınızda tesisatçı numarası ile bizlere ulaşarak sorununuz garantili olarak ortadan kaldırılır.

Pendik sıhhi tesisatçı olarak verdiğimiz hizmetler,

  • Tesisat tamiri,
  • Tıkanıklık açma,
  • Kırmadan su kaçağı tamiri,
  • Mutfak batarya tamiri,
  • lavabo tamiri,
  • tuvalet tıkanıklığı,
  • kombi montajı,
  • su saati tamiri ve montajı,
  • klozet tamiri,
  • Küvet su kaçağı,

Pendik Su Tesisatçısı

Ray tesisat hızlı ve güvenilir olarak yaptığı işler ile sizlere dakikalık hizmet vermektedir. Kısa sürede adresinize ulaşarak tüm tesisat işleriniz yapılmaktadır. İşinde uzman bir ekip olan ray tesisat tüm işleri garantili yapmaktadır.

tesisatçı

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Ataşehir Su Tesisatçısı
Next reading
Bostancı Tesisatçı & Su Tesisatçısı 70TL Garantili Tesisatçı