İçmeler Su Tesisatçısı & Yakın Tesisatçı & Servis Ücreti 60₺

İçmeler Su Tesisatçısı

Arızalı tesisat işleriniz aynı gün tamir edilmektedir. İçmeler Su Tesisatçısı profesyonel bir ekip ile hizmet verilerek tüm arızalar ortadan kaldırılır. Tesisat borularındaki arızaları kısa sürede müdahale edilmediği taktirde tıkanma gibi durumlar su kaçağına dönüşebilir. Ray tesisat profesyonel çözüm merkezi İstanbul merkezli çalışmakta olup bütün ilçe ve semtlerde hazır ekipleri bulunmakta olup kısa sürede hizmet verilebilmektedir.

Her gün sahada olan ekiplerimiz adresinize arıza için geldiğinde tüm teknik donanıma sahip olmasından ötürü hızlı ve acil tesisatçı çözümleri sağlamaktadır. Ray tesisat ekibi tarafından alabileceğiniz hizmetler, banyo tesisatı, küvet tıkanıklık yada su kaçağı, gizli boru su kaçağı, kombi petek temizliği, çatı tesisat arızası, ısıtma sistemleri, lavabo, tuvalet tamiri gibi tüm işlemler kapsamımızda bulunur.

İçmeler Tesisatçı

Acil olarak çözümlenmeyen tesisat arızası her geçen an masrafı ve işçiliği artmaktadır. Ray tesisat olarak adresinize gelecek olan İçmeler su tesisatçısı ekiplerimiz tüm açılan delikleri ve müdahale ederken bozulan yapıları tamir ederek yaşam alanlarınızdan ayrılmaktadır. Tıkanıklık açma, su kaçağı bulma gibi hizmetlerde müdahale bitiminde gerek duvarda açılan delikler yada fayanslara yapılan müdahalelerde eski haline getirilmektedir.

Tüm tesisat işleri tek bir çatı altında toplanarak adresinizde yapılacak olan tüm işlemler için güvenilir kişi ve firmalardan destek alabilirsiniz. İçmeler tesisatçı olarak evlerdeki banyo su tesisatı, mutfak su tesisatı, teras su tesisatı, bodrum su tesisatı, çatı su tesisatı, depo su tesisatı ve duvar içi gizli tesisat boruları olmak üzere temiz su yada tahliye pis su borularına tesisat tamiri için müdahale edilebilmektedir.

İçmeler Su Tesisatçısı

İçmeler Kameralı Su Kaçağı Bulma

Tıkanmanın kalıcı şekilde çözümlenmesi için öncelikle tıkanıklık tespitini doğru ve net bir şekilde yapılması gerekir. Uygun fiyatlar, kaliteli ve orijinal malzeme ve en önemlisi garantili işçilik ile oluşabilecek tüm tesisat su kaçağı hizmetini en doğru şekilde çözüyoruz. İçmeler kameralı su kaçağı bulma işlemi sizler için çok elzem bir seçenektir. Eski usul rastgele kırılan duvarlar, zeminler yada tavanlar evinizi hafriyat artıkları ile doldurur ve ufak bir tesisat su kaçağı için evinizin inşaat alanına dönmemesi için firmamızdan destek alabilirsiniz.

30 yılı aşkındır bu sektörde faaliyet veren Ray tesisat tüm işleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Kızılötesi çalışan kameralı su kaçağı bulma cihazları duvar arkasında olan kaçakları dakikalar içerisinde tespit etmekte olup bizleri yönlendirmektedir. Yapıların eski olması yada yeni olması fark etmeksizin su kaçağına müdahale edilebilmektedir. Sıkça eski yapılarda karşılaştığımız bu durum yeni binalarda da hatalı işçilikten kaynaklı karşılaşılabilmektedir.

İçmeler Tıkanıklık Açma

İstanbul sınırları içerisinde hizmet sağlayan Ray tesisat oldukça fazla sayıdaki tesisatçı araç ve teknisyen ekibi sayımızla sizlere hızlı olarak ulaşıyoruz. Tesisatınızda olan arızaları ortadan kaldırmak ve bu işlem için garanti almak istiyorsanız hemen firmamızı arayabilir ve tesisatçı çağırabilirsiniz. Mutlaka her tesisat sorunu dikkat edilmeli ve işin ehli firmalardan destek alınarak sorun giderilmelidir.

İşyeri, fabrika, bina ve daire için tesisat arızası oluştuğunda bizlere ulaşabilirsiniz. Tıkanıklık olduğunu nasıl anlarız? diyorsanız, lavabonun taşması, sifonun gitmemesi, küvetin suyu gitmemesi, parke kabarması, duvarların kabarması, üst kattan su akması, duvarlarda sararma gibi bir çok durumda tesisat tıkanıklığı ile karşı karşıya olduğunuz kesindir. Ray tesisat olarak kameralı tıkanıklık bulma işlemini noktasal olarak tespit yapılır ve ardından işinde uzman ekibimiz tıkanıklık açma işlemlerini yapar.

tesisatçı

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Aydınlı Su Tesisatçısı & Tesisatçı Servis Ücreti 70 ₺
Next reading
Aydos Su Tesisatçısı