Aydos Su Tesisatçısı

Aydos Su Tesisatçısı

Her çeşit tesisat boru arızalarında Aydos su tesisatçısı olarak günün 24 saati acil durumlar hizmet alabilirsiniz. Ansızın ortaya çıkan tesisat arızası aynı gün müdahale edilmesi gerekmektedir. Geciken her an sızıntının ilerleyeceği ve daha bir çok duvara geçeceği bilinmelidir. Ray tesisat sıhhi tesisat işleri, ev tesisat kurulumu, tesisat arızası, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri ve diğer sorunlar dahil tüm tesisat işlerinde profesyonel kadrosu ile müdahale eder.

Profesyonel ve tecrübeli firmadan destek alarak tesisatlar da ki tüm arıza ve su kaçağı gibi problemleri dakikalar içerisinde çözebiliriz. Bünyemizde vardiyalı çalışan ekipler ile ihtiyacınız olabilecek tesisat ile ilgili tüm sorunlarda tesisatçı olarak 7/24 saat müdahale edebiliyoruz. Velibaba mahallesine bağlı Aydos da bulunan sokaklara arıza durumlarında dakikalar içerisinde çözüm istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

Aydos Tesisatçı

Aydos su tesisatçısı olarak banyo, mutfak alanları, teraslar, ısıtma sistem tesisatları ve duvar içi gizli tesisat boruları olmak tüm bölgelere müdahale edebilecek donanımla çalışmaktayız. İstanbul'un en büyük tesisatçısı arasında olan Ray tesisat ihtiyacınız olabilecek tüm taleplerinizde teknik donanım olarak hazır olmaktadır. Uzman kişilerle duvarı kırmadan tesisat su kaçağı buluyor ve noktasal müdahaleler ile duvarı komple indirmeye gerek kalmadan en kısa yoldan garantili tamirat yapıyoruz. Ray tesisat yapmış olduğu tüm müdahalelere garanti vermektedir.

Her tesisat sorunu göz ardı edilmeden dikkate alınmalıdır. Oluşabilecek en ufak sızıntı dahi tüm daireyi ve komşu dairelere zarar verebilir. İşyeri, fabrika, bina ve daire için tesisat gibi tüm arızalarda ray tesisata güvenebilir ve çözüm sağlanması için hemen arayabilirsiniz. Garantili olarak tamir ettiğimiz tüm tesisat boru ve muslukları olabilecek arıza tekrarında ücretsiz olarak müdahale edilir. Su tesisatçısı, tıkanıklık açma, tesisat tamiri, su kaçağı tespiti, gider tıkanması, pimaş boru tamiri, demir tesisat borusu tamiri, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Aydos Su Tesisatçısı

Aydos Kameralı Su Kaçağı Bulma

Aydos kameralı su kaçağı bulma hizmetinde asla duvarlara varsayım olarak müdahale etmiyor noktasal çözümler sunuyoruz. Ekibimiz içerisinde bulunan ustalar duvarlarda açılan delikleri kapatmakla mükelleftir. Adresinizde çoğunlukla ortalama 1 saat gibi bir sürede Aydos tesisatçı olarak arızayı gidermiş ve evinizden ayrılıyor durumunda oluyoruz. Tesisat borusundaki kaçağın büyüklüğü tamir süresini belirlemektedir. Ray tesisat Aydos su tesisatçısı ekiplerimiz tarafından dakikalar içerinde arıza tespiti kameralı cihazlar bulunarak vaktinizi en minimize şekilde alıyoruz.

Öncelik olarak noktasal arıza yeri bulunarak sadece tıkanıklığın olduğu duvar yada kanalda çalışma yapılmaktadır. Sektöründe öncü firmalardan olan ray tesisat eski yada yeni binalarda Kameralı su kaçağı bulma hizmetini aynı gün verir. Belirli prosedür ile çalışan ray tesisat ekipleri asla tahmini, göz kararı tesisatın bulunduğu duvara müdahale etmez. Elimizde olan veriler ile tesisat tamiri işlerini en kısa sürede yerine getirmeyi hedefliyoruz.

Aydos Tıkanıklık Açma Servisi

Uzman olmayan, acemice çalışan kişiler tarafından yapılan müdahale çoğunlukla başarısız olarak sonuçlanabilir. Tıkanıklık açma işlemi uygulanırken tesisat borularına farklı zararlar verilebilir. Tıkanıklık açma servisi olarak müdahale edilen kısımlar sıklıkla lavabo, klozet, temiz/pis su tesisatındaki tıkanma, boru tıkanması ve tesisat borular olmaktadır. Tesisat tıkanıklığı olan yerin kalıcı olarak açılması için öncelikle tıkanıklık tespitini doğru yapılması gerekir. Aydos tesisatçı numarası ile bize ulaşarak aynı gün arızaları çözümleyebilirsiniz.

Ray tesisat tıkanıklık açma hizmeti içi gelen Aydos da bulunan araçlarımızda tesisat işinin tüm gerektirdiği parçalar bulunmaktadır. Tesisat tıkanıklığı açma müdahalesi bulunduğu yere, tıkanmanın sebebine göre kolay ve kısa sürede kimi ise uzun sürede açılabilmektedir. Aydos tesisatçı olarak hizmetler, lavabo açma, klozet tıkanıklığı açma, kanal açma, su kaçağı(sızıntısı) tamiri, su kaçağı bulma, mutfak lavabo açma ve daha bir çok tesisat işlerinizi bize yaptırabilirsiniz.

tesisatçı

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
İçmeler Su Tesisatçısı & Yakın Tesisatçı & Servis Ücreti 60₺
Next reading
Karaköy Su Tesisatçısı & Tesisatçı 50 TL