Zümrütevler Mahallesi Tesisatçı & Su Tesisatçısı 70₺ Servis

Zümrütevler Mahallesi Tesisatçı

Profesyonel çözüm merkezi olarak Ray tesisat garantili hizmet sağlar. Zümrütevler mahallesi tesisatçı ihtiyaçlarınızda dakikalar içerisinde adresinize gelerek tüm arızaları tamir ediyoruz. Su tesisatı arıza ve tamiri, çeşme tamiri ve montajı, musluk montajı, sıhhi tesisat döşeme ve değiştirme, sıcak su tesisatı tamiri, lavabo tamir ve montajı, sıhhi tesisat temizliği, vana tamiri ve montajı, tıkanıklık açma yapmaktayız. gider açma, klozet açma, rezervuar tamiri ve montajı, pis su gideri açma, görselli ve kırılmadan gider açma, banyo tesisatı tamir ve  ihtiyaçlarınız için çözüm sağlıyoruz.

Doğalgaz tesisat arıza ve tamiri, doğalgaz tesisatı bakım ve montajı, doğalgaz tesisatı tesisatı ve değişimi, kalorifer tesisatı tamir ve bakımı, kalorifer tamiri, kalorifer tesisatı temizliği, petek temizliği, kalorifer borusu değişimi, kalorifer tesisat kaçak tespit iişleri yapılır. Su tesisatçısı olarak çalışan şirketimiz bünyesinde doğalgaz borularına da müdahale etki ve becerisi vardır. Yakın tesisatçı olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak güven kazanıyoruz.

Zümrütevler Tıkanıklık Açma

Su Kaçak Tespiti Profesyonel hizmet vermekteyiz. Sıhhi tesisatta kırılma veya patlama sonucu oluşan su sızıntısını bulmak en zor işlerden biridir, bunun sebebi tamirden ziyade suyun aktığı bölgeyi bulmaktır. Tıkanıklık açma işlemi oldukça önemlidir. Tıkanıklık olduğu bölgede oluşacak basınç ile su kaçağına da neden olabilmektedir. Yanlış müdahale ile tesisat da sadece tıkanıklık sorunu var iken bir de su kaçağı ile karşılaşabilirsiniz. İşinde uzman bir ekip olan ray tesisat tüm işleri güvenilir yapmaktadır.

Genellikle alt kat komşumuza su akışı şikayetinden kaynaklanan Su Sızıntısı sorunu. Evde nem veya su faturasında artış gibi sorunlara neden olabilir. Öncelikle yapılması gereken bir şeydir. Bilindiği üzere özellikle eski binalarda daha çok görmekteyiz ve bu işlemlerin yapılabilmesi için birçok yer yıkılıp dökülmüştür. Ancak günümüz teknolojisi sayesinde bu işlem oldukça kolay hale getirilmiştir.

Zümrütevler Mahallesi Tesisatçı

Zümrütevler Sıhhi Tesisat Tamir Bakım Onarım

Banyo mutfak bataryaları, musluklar, sifon arızaları, rezervuar arızaları, lavabo altı su akıntıları, klozet suyu akıntıları, duş arızaları, gömme rezervuar, asma klozet arızaları vb. tüm arızalarınız için onarım hizmeti verilmektedir. Zümrütevler mahallesi tesisatçı profesyonel ekipler tarafından hızla destek verilerek arızalar ortadan kaldırılır.

Banyo montajı, mutfak montajı, hava tesisatı, bulaşık makinesi montajı, çamaşır makinesi montajı, kombi montajı, sıva altı apartman montajı, ankastre akü montajı, bahçe musluk montajı, patlayan su tesisatı, çürüyen demir su sistemi, su saati montajı, arıtma sistemi , basınç redüktör montajı ve genel su tesisatı için İstanbul da tüm ilçe ve mahallelerde ray tesisat olarak sizlere destek verilmektedir. Tüm tesisat işleriniz tesisatçı numarası ile bizlere ulaşarak sorununuz garantili olarak ortadan kaldırılır.

Zümrütevler Mahallesi Tesisatçı

Zümrütevler Kameralı Su Kaçak Tespiti

Maltepe Zümrütevler de su kaçağı tespiti akustik dinleme cihazı ile, su kaçağı tespiti ise kamera ile yapılmaktadır. Duvar içerisinde su kaçağının olduğu noktada su kaçağı tespit edilir. Tesisat hatalarından veya malzemenin üretim hatalarından kaynaklanan sorunlar doğrultusunda eski binalarda olduğu gibi yeni binalarda da su kaçakları meydana gelmektedir.

 • Lavabo Tıkanıklığı
 • tuvalet tıkanıklığı
 • Wc Tıkanıklığı
 • mutfak tıkanıklığı
 • Kanal Tıkanması
 • tuvaleti açmak
 • tesisat tıkanıklığı
 • açık lavabo
 • klozet tıkanıklığını açmak
 • lavabonun açılması
 • Açılış Giderleri

İstanbul Tesisatçı firmamız uzman ekipleri ile günümüz teknolojisini kullanmakta ve eski usul onarımlar dışında nokta tespit yöntemleri ile evinize zarar vermeden minimum hasar ile çözümler üretmektedir. Özel kameralı cihazlar ile tıkanıklıklarınız açılır.

tesisatçı

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Bağcılar Su Tesisatçısı & 50₺ Servis Ücreti İle Tesisatçı
Next reading
Akaretler Su Tesisatçısı & 5 Tesisat İşleri & 15 Dk Adreste