Akfırat Su Tesisatçısı

Akfırat Su Tesisatçısı

Tüm sıhhi tesisat sorunları aynı gün çözülür. Akfırat su tesisatçısı vardiyalı ekiplerine 24 saat ulaşarak sıhhi tesisat montajı ve arızaları, iş yeri sıhhi tesisat kurulum ve arızaları, sıhhi tesisat işleri, tıkanmalar, su kaçakları sorunları dahil tüm arızalara müdahale eder. Pendik Akfırat mahallesinde arıza durumlarında dakikalar içerisinde çözüm üretebilecek personel ve ekipman ile hizmet verilmektedir.

Su tesisatlarına müdahale yetkili ekipler tarafından yapılmalı ve çalışması garanti altına alınmalıdır. Garantisiz hizmet almadan önce mutlaka çeşitli tesisatçılardan bilgi alın. Ray tesisat yılların tecrübeli ekibi geniş donanımlı araç filosu ve uzman ekibimiz ile haftanın her günü kurulum acil arızaları için hizmet vermektedir. Profesyonel ve garantili bir tesisatçı için hemen ray montaj işimize ulaşabilirsiniz. Akfırat tesisatçı arıyorsanız, 7/24 acil durum ekibini adresinize arayabilirsiniz.

Akfırat Tesisatçı

İşyeri ve daire içerisinde tesisat sorunlarının ve arızaların ansızın karşılaşabilirsiniz. Tesisatçı sorunu hemen önlenmezse ciddi maliyetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Her sıhhi tesisat sorunu ile ilgilenilmeli ve yetkili firmalardan destek alınarak sorun çözülmelidir. Profesyonel olarak noktasal çözümler sunar, sorunları duvarı kırmadan gideririz.

Akfırat su tesisatçısı olarak banyo ve mutfak alanları, teraslar, bodrum katlar, çatılar, depolar, kalorifer tesisatı tesisatları ve duvar içi gizli tesisatlara da hızlı ve işini bilen ekip ile müdahale edilir. Ray tesisat piyasadaki en iyi fiyatları ve orijinal yedek parça satışı ile müdahale etmektedir.

  • Akfırat Tıkanma Açma,
  • Akfırat Sıhhi Tesisat Tamiri,
  • Akfırat Tesisatçı,
  • Akfırat sıhhi tesisat demir boru tamiri,
  • Akfırat Su Kaçak Tespiti,
  • Akfırat kombi bakımı,
  • Akfırat Tuvalet tıkanıklığı açma,
  • Akfırat Lavabo tıkanıklığı Kaldırma,

Akfırat Su Tesisatçısı

Akfırat Tıkanıklık Açma

Yaşam alanında tıkanma çoğunlukla karşılaşabilecek kısımlar lavabolar, klozetler, temiz/pis su tesisat borularında tıkanma, sıhhi tesisat borularıdır. Akfırat tıkanıklık açma olarak tıkanıklık müdahalesi çalışma saatlerini belirleyecek olandır. Tıkanıklığın boyutuna göre süre belirleyici olacaktır.

Tıkanıklık açma servisi olan ray tesisat tespit işlemi sırasında noktasal olarak yapılır ve sonrasında uzman ekibimiz tesisat tıkanıklığı açma işlemlerini gerçekleştirir. Tıkanıklığın kalıcı olarak ortadan kaldırılması için öncelikle tıkanıklığın doğru ve net bir şekilde belirlenmesi gerekir. Ray tesisat tüm çalışmalarını garantili olarak yerine getirmektedir. Akfırat su tesisatçısı hizmeti için tek bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

Akfırat Kamera Kaçak Tespiti

Kamera ekipmanı kullanmayan eski usul su sızıntısı bulma yöntemiyle çalışan şirketler genellikle varsayım olarak hareket eder. İlk kırılan alan su sızıntısının ana kaynağı olmayıp, inşaat hafriyat kazıkları birçok bölümden kırılarak kaldırılır. Akfırat kameralı su kaçağı tespit yöntemini uygulayarak ray tesisat profesyoneller ile çok ufak bölgeden müdahale etmektedir. Duvara yapılan tesisata müdahale ardından duvarda açılan bölüm kendi ustalarım tarafından kapatılır.

Su kaçağı aranırken cihaz olmadan müdahale yapılmaz. Tesisatçı olarak Pendik Akfırat da eski/yeni binada aynı gün tesisat su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Ray tesisat ile aynı gün garantili olarak tesisat işlerinizi yaptırabilirsiniz. Ekibimiz tarafından müdahale edilen tesisat işlerinde belirli süreler garanti hizmeti de sunulmaktadır. Tesisatçı numarası ile bize hemen ulaşabilirsiniz.

tesisatçı

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Tuzla Şifa Mahallesi Tesisatçı
Next reading
Karlıktepe Su Tesisatçısı & 30 Dakikada Tesisatçı Kapıda